Kengetari Ibrahim Tatlises nuk ndalet, martohet për herë të tretë dhe shijon muajin e mjaltit…

191

Nje nga kengetaret me te mire dhe pse eshte 70 vjec Ibrahim Tatlises martohet per here te trete.

PUBLICITET

70 vjecari po shikoj muajin e mjaltit baba i shtate femijeve.

Ai tashme merret me biznes dhe eshte larguar nga muzika.Edhe pse kenget e tij jane hite dhe degjohen edhe sot.

Ai eshte babai i pese vazjave dhe dy djemve.

Gjithmon bota e artisteve sjell lajme te bukura dhe me pak djeges por megjithate jetojme ne nje bote te lire kur njerezit mund te martohen dhe 70 vjec apo me dhe me shume.

PUBLICITET