‘Kë do të puthje në buzë?’ Mariza Ikonomi “befason” me personazhin që zgjedh

arina Ikonomi është një nga këngëtaret shqiptare, që është dalluar gjithmonë për vokalin e saj. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘You&Me’ me Julkën dhe Arditin.

 

Përveç intervistës, Mariza u bë pjesë e disa lojërave, ku u zbuluan edhe shumë të fshehta nga jeta e saj. Në lojën ‘Do e doja s’do e doja’, këngëtarja u pyet nga Julka për personazhat e famshëm të cilët ishin klasifikuar në kategori të ndryshme.

 

Kështu për tu puthur në buzë Marizës iu ofruan tre opsione: Florian Agalliun, Landi i ‘West Side Family’ dhe Floriana Garo. Këngëtarja zgjodhi për të puthur në buzë Florin dhe Landin pasi siç tha dhe ajo janë shumë simpatikë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME