HYRJELAJMESHOWBIZI jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma e ...

I jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma e …

Engjëlli i Victoria’s Secret Devon Ëindsor, i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Dyshja kanë organizuar një ceremony madhështore në Bahamas me të ftuar VIP, mes tyre modelet e Victoria’s Secret.

 

Modelja seksi e pasarelave dukej shumë elegante me fustanin e nusërisë. Devon dhe Johnny prej 3 vitesh janë bashkë dhe lidhjen e tyre nuk e kanë mbajtur të fshehtë.

 

Pas dasmës çifti po shijon muajin e mjaltit në ishujt St.Barts ku modelja ka pozuar me rrobabanjo të bardha ku prapa shkruhej mbiemri i bashkëshortit.

TE TJERA

spot_img