HYRJELAJMELIFESTYLE‘Fitoj 2500 paund brenda natës’, studentja e infermierisë tregon si e zgjodhi...

‘Fitoj 2500 paund brenda natës’, studentja e infermierisë tregon si e zgjodhi rrugën e lehtë për të punuar

Realiteti në të gjithë botën sot ka ndryshuar shumë nga ai i disa viteve më parë dhe sot njerëzit nuk e kanë problem të mos ndjekin vlerat apo parimet që ia imponon shoqëria.

 

Këtë ka bërë edhe një studente infermierie e cila ka lënë profesionin për t’u bërë një balerinë në club.

 

Me këtë ajo ka treguar se fiton 2500 paund në natë.

 

Në një rrëfim për mediat britanike Ellen thotë se shpenzimet e tepërta që kishte dhe dëshira për të bërë disa operacione plastike në fytyrë e shtynë atë në një punë të tillë.

 

Nëna e saj kishte dëgjuar se si studentët e mjekësisë po fitonin para duke u zhveshur në klubet e natës duke ia sugjeruar të bijës, e cila tashmë thotë se e ndihet shumë mirë dhe madje se në këtë punë ka njohur miq dhe partnerin e saj.

 

24-vjeçarja u njoh me Si në klubin e striptizmit dhe më pas u martua me të, duke u bërë njerka e dy fëmijëve të tij.

 

Ajo u shpreh:

Ne paguhemi për të bërë një kërcim me të brendshme dhe një topless, ndërsa nëse unë shoqëroj në dhomë ndonjë nga klientët, mund të fitoj deri në 5 mijë paund. Kështu i bëjmë paratë ne. Kjo punë me jep mundësinë që jo vetëm të jetoj mirë, por edhe të mbledh para, ndërsa nëse do të punoja si infermiere… nuk do mund të mblidhja aspak”.

TE TJERA

spot_img