HYRJELAJMESHOWBIZVideo ja si Bebe Rexha bën krenarë gjithë shqiptarët para miliona ndjekësve

Video ja si Bebe Rexha bën krenarë gjithë shqiptarët para miliona ndjekësve

Bebe Rexha ka postuar një video për miliona ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaq flamurët shqiptarë të vendosur në një rrugë në Amerikë, teksa krenohet për prejardhjen.

 

Ajo është gjithmonë shumë krenare për prejardhjen e saj dhe së fundi Bebe Rexha filmoi nga vetura disa flamuj kombëtar shqiptar derisa valëviteshin në disa shtylla në një nga rrugët e Amerikës.

 

“Woww, sa bukur”, dëgjohet Bebe duke thënë në sfond, ndërsa ka vendosur edhe një emoji me po këtë flamu

 

Video:

TE TJERA

spot_img