Videoja e Ilir Metës teksa këndon këngën “pare, pare” dhe bën pazarin e 700 mijë eurove

Pas deklaratave të sotme të Ilir Metës kundër SHBA dhe gjitha instiucioneve dhe diplomatëve ndërkombëtarë në rrjet ka shpërthyer ironia ndaj tij.

 

Ndërkohë që Ilir Meta hiqet si “mbrojtësi” dhe “dashnori” më i madh i Kushtetutës, rrjeti me anë të humorit i ka kujtuar të gjithëve 7 përqindëshin e famshëm të Metës ku ai shihet duke numuruar paratë.

 

Për më shumë ndiqni videon:

TE TJERA

spot_img