Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur

255

Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u përfol për një sherr që mund të ketë pasur me drejtuesin, Flori Mumajesin.

PUBLICITET

 

I ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, Ervini ka folur për projektin e tij më të ri muzikor. I pyetur nga gazetari, Gerald Qerimi, ai deklaroi se për momentin po bën muzikë për vete dhe tregun ndërkombëtar.

 

Ndërsa për arsyet që u shkëput nga grupi “Threedots” Ervini tha:

“Threedot-sat do të mbeten gjithmonë në gjendjen time shpirtërore, ata janë vëllezërit e mi , me të cilët kam krijuar shumë vite punë. Unë jam një nga ata që kam luftuar të jem Threedots. Nuk është kjo arsyeja që unë jam larguar nga artistët. Artistët unë i mirëpres akoma në studio. Kam bashkëpunim prapë me këngëtarë dhe artistë, po më tepër po bashkëpunoj me të huaj”.

PUBLICITET