HYRJELAJMESHOWBIZMbi 100 mijë ndjekës në Insta. Njihuni me vajzën e Shamikuqes

Mbi 100 mijë ndjekës në Insta. Njihuni me vajzën e Shamikuqes

Turkan Soray, e njohur në vendin tonë në rolin e Asiya tek filmi “Shamikuqja”, ka një vajzë që nuk i ka lënë asgjë për nga bukuria. Ajo quhet Yagmur Unal.

35-vjeçarja është diplomuar në degën e sociologjisë, si dhe ka marrë diplomën master për mediat në New York.

Tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku numëron mbi 100 mijë ndjekës, nuk ngurron të publikojë foto provokative. Më poshtë, ju sjellim disa prej tyre.

TE TJERA

spot_img