“Dua të bëj s*ks të dh**shëm në dysheme”, Aleksi nuk ndalet pas reklamës së Rudinës, publikon skena të nxehta nga teatri

Aleksandër Varfaj, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt është bërë pjesë e mediave rozë pas ndarjes nga moderatorja. Së fundmi ai është bërë edhe mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e tij.

 

Pas reklamës që i bëri vetë Rudina, duke e deklaruar beqar, Aleksi ka publikuar disa video në Instastory ku duken disa skena të nxehta të një shfaqjeje që është vënë në skenë një natë më parë në Teatrin Eksperimental. Bëhet fjalë për shfaqjen “Histori Antike” ku Ledion Zoi dhe Ilirda Bejleri shfaqen në një sexy-comedy.

 

Në pamje shihet që dy aktorët shkëmbejnë dëshirat e tyre seksuale, dhe në një moment ëeshtë Ledioni ai që i thotë Bejlerit: Dua të bëj seks të dhunshmë me ty në dysheme, por ishte mbushur plot me patatina…

 

Më tej në bisedë e sipër, aktori i kthehet koleges dhe i thotë: Do jesh një nënë e keqe!

 

Këtu Bejleri revoltohet (brenda rolit gjithmonë) dhe dëgjohet të thotë: Si? Si guxon ta thuash këtë gjë, ku e di ti?

 

S’dimë të themi se çfarë mesazhi ka dashur të përcjellë mekaniku, ish-bashkëshorti i Dembacajt me këto video, por mesa duket pasioni për teatrin e kanë të përbashkët.

TE TJERA

spot_img