Vetëm 7 vjeç, reciton plot 2800 vargje poezi të Gjergj Fishtës

288

Nikoll Prendi është vetëm 7 vjeç dhe së fundmi ka arritur t’ua bëjë zemrat ‘mal’ të gjithë shqiptarëve me videon që po bën namin në rrjete sociale.

- PUBLICITET -

 

Vogëlushi ka arritur të recitojë plot 2800 vargje poezi të At Gjergj Fishtës, duke na mahnitur të gjithëve.

 

Bëhet me dije se Nikolli është nga fshati Balldre i Lezhës dhe i ka recituar vargjet pa bërë as edhe një sekondë pushim.

 

Nuk kemi fjalë të tjera për të shtuar, veçse ju ftojmë të ndiqni këtë video:

- PUBLICITET -