Pema mbin brenda natës, rritet dhe depërton brenda per brenda makinën

Ne France ka ndodhur nja histori e bukur por si ne asnje vend tjeter.

 

Nuk ka ndodhur kurre me pare qe nje peme te rritet brenda nates dhe te depertoj brenda per brenda makines.

 

Por ky fenomen eshte e pa degjuar me pare.Pronari i makines ka lene makinen mbasdite dhe kur shikon ne mengjes pema kishte hyre brenda ne makine.

 

Se çfarë ka ndodhur në të vërtetë, nuk dihet, por është e sigurt që nuk bëhet fjalë për ndonjë magji apo lojë shpejtësie. Njerëzit në Nantes luten që Zoti t’i mbrojë ata dhe fëmijët e tyre nga këto ndodhi të pashpjegueshme.

 

Per me shume shikoni videon

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...