Festuan në Paris, futbollisti francez vjen në Shqipëri dhe ‘kërkon’ këngëtaren shqiptare

412

Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloween-in në Paris me dy futbollistët e Francës, Neymar dhe Mbappe.

- PUBLICITET -

 

Beatrix ndau në Instagram një pozë me kushërirën e saj dhe dy futbollistët dhe nëse po mendoni se ka qenë thjesht një foto kalimtare, me siguri po gaboheni!

 

Mbappe erdhi së fundmi në Shqipëri për ndeshjen që u mbajt me Francën në stadiumin “Air Albania” dhe Beatrix ishte e pranishme në radhët e tifozëve.

 

Megjithëse nuk e ndjek në Instagram, Mbappe duket se nuk e ka harruar këngëtaren dhe është futur të kontrollojë profilin e saj në Instagram.

 

Për më tepër, ai ka pëlqyer foton e fundit të Beatrix-it në stadium, veprim me të cilin sigurisht ka dashur t’i japë një sinjal këngëtares dhe ku i dihet, mbase mund të kenë folur edhe në privat!

 

Megjithatë, për momentin këtë s’kemi nga ta dimë dhe koha do ta tregojë ç’po ndodh mes tyre.

- PUBLICITET -