Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur të showbiz-it komentohen negativisht nga ndjekësit.

 

Kryesisht janë ndjekësit me profile fallco që nuk ngurojnë të shprehin mendimet negative dhe një sifuatë e tillë i ka ndodhur edhe Adelina Tahirit.

 

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto seksi para pasqyrës dhe mes komenteve vihen re fjalët e një ndjekëseje me profil fallco.

 

Ajo e quan këngëtaren k**** dhe nuk i kursen fjalët.

“Po don me tregu që ësht plak para kohe dhe ka marrë hijen e plakut. Na fëlliqën k***at që dalin me moshën e babës vet”, i shkruan komentuesja.

 

Këto fjalë duket se nuk i kanë pëlqyer aspak Adelinës, e cila ia ka kthyer me të njëjtën monedhë ndjekëses.

 

“Ti shif nanën tande dhe motrën tande… A unë kam marrë hije plake a jo është problemi jem. Ti çfarë problemi ke që nuk shef robt e tu. E se shef vetem me ç’ka ngjason (emoji majmuni) dhe shkruan me profile fallco. Se je shumë e bukur e ke frikë mos me t’marrë m’sysh. Po më ku*** se ty nana jote s’ka që bëni gjana të fshehta me profile fallco. Turpppp”, i kthehet Adelina.