Moderatorja e njohur Arbana Osmani promovon në Shkodër librin e saj

Moderatorja e njohur e ekranit Arbana Osmani promovoi këtë të marte në ambjentet e Hotel “Colosseo”

këtu në Shkodër librin e saj të dytë. Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë dhe ky libër titullohet “Receta për 5 minuta.

Holli i hotel “Colosseo” u mbush plot ku dukej një interes i lartë i lexuesit shkodranë e jo vetëm .

Ndërkohë një pjesë e tyre mezi e kishin pritur ardhjen e moderators Arbana Osmani ku qëndruan në radhë për të marrë një autograf.
Insert

Arbana Osmani shprehet se ka mbetur e mahnitur nga të rinjtë e të rejat shkodrane të cilët sipas saj shaqën një ineteres shumë të madh për të blerë librin e po ashtu për ti shkëputur autograf

Libri ‘Receta për 5 minuta’ mund të blihet online në të gjithë botën.

Këtë dëshirë, 6 vjet më parë Arbana e realizoi edhe në një libër me receta, të cilin ua dedikoi të gjithë njerëzve të saj të dashur, por edhe atyre që e kanë pasion gatimin. Në fakt, moderatorja e njohur luan zakonisht me fansat e saj në Instagram

për receta të ndryshme, madje shpesh edhe ndërton quiz-e për ata që e ndjekin, duke u kërkuar të gjejnë cila është receta e ditës, cilët janë përbërësit apo edhe jep këshilla a udhëzime sipas mënyrës së saj të gatimit.

TE TJERA

spot_img