FOTOT, U nda me Rudina Dembacajn, burrin mekanik s’e lëshon fati i zi, Aleksi rrëfen dramën

3832

Divorci i aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, është kthyer tashmë në lajmin kryesor të portaleve rozë në Shqipëri. Siç edhe u aludua në media, Rudina ka nisur një romancë të re me ish-deputetin Mark Frroku.

PUBLICITET

 

Bashkëshorti i saj ende ligjërisht, Aleksandri me profesion mekanik ndan hera-herës në rrjetet sociale momente nga përditshmëria e tij. Jo më larg se sot, ai ka postuar në rrjetet sociale, një “meme” lidhur me profesionin e tij, ku thotë se çfarë i ndodh zakonisht kur sapo lan makinën dhe nis shiu.

 

Postimi i Aleksandër Varfajt:

Të premten mbrëma, aktorja inaguroi biznesin e saj të ri, një restorant, për të cilin siç tha edhe vetë, investimi është bërë nga “Marku”. Frroku u aludua si shkaku i ndarjes së aktores, mendim që e ndajnë edhe lexuesit e Dosja.al që kanë votuar në sondazh, ku nga 2218 vota, 77% e publikut mendon se shkak për ndarjen ishte Mark Frroku.

PUBLICITET