Rezart Veleshnja tregon rrogën, ja sa e paguan Luana për emisionin

Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe Flori u shfaqën me robdeshambër.

Luana u kërkoi të vishnin kostume, por djemtë nuk pranuan sepse donin pikë ose t’u rritej rroga. Kështu Rezarti zbuloi rrogën padashje teksa fliste.

“Unë nga 2 milion e dua 2 milion e gjysmë”, u shpreh Rezarti.

“Rezi sapo tregoi rrogën reale që ka në emision”, tha Luana.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...