Mimoza Shkodra bëhet bjonde dhe duket super yll

Mimoza Shkodra ka vendosur të bëjë një ndryshim të papritur në pamje duke u kthyer në bjonde. Këngëtarja ka realizuar edhe një set fotografik me pamjen e re duke i mahnitur fansat.

Mimoza shfaqet me flokët e saj bjond të gjatë dhe super në formë me një fustan të zi latex.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta dhe fansat i shkruajnë se kjo ngjyrë flokësh i shkon shumë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Mimozës është dueti “T’lutem” me Skerdin, një këngë që u pëlqye shumë nga publiku.

Aktualisht këngëtarja po punon edhe për këngë të reja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...