Konkurrenti i thotë ‘Gomar je vetë’, Renato e përjashton nga ‘Hell’s kitchen’

Një konkurrent është dëbuar nga “Hell’s kitchen”, pasi i ka kthyer përgjigje Renatos teksa po debatonin për një pjatë ëmbëlsirë. Fillimisht Renato po i bërtiste Vjonisit pasi kremi i ëmbëlsirës nuk ishte bërë siç duhej. Mirëpo Vjonisi kundërshtoi dhe tha se i ishte dukur në rregull.

“Po tall trapin ti”, i tha Renato dhe ia hodhi kremin e ëmbëlsirës. Vjonisi vazhdoi duke thënë se në shijet e tij ëmbëlsira ishte shumë e mirë.

“Asnjë nuk e di ta bëjë atë ëmbëlsirë dhe asnjë nuk ia di shijen”, tha Vjonisi për shokët e skuadrës të cilët nuk e kishin provuar ëmbëlsirën.

“O gomar, o idiot”, i tha Renato. “Gomar je vetë”, ia ktheu Vjonisi.

“Ça the ti? Zhduku përjashta! Kujt i thua gomar ti? Zhduku tani direkt nga emisioni, je i larguar”, i tha Renato.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...