Këngëtarja shqiptare rrëzohet gjatë kalimit në tapetin e kuq

Në ceremoninë e ndarjes së cmimeve në Gjermani “BUNTE New Faces Award”, këngëtarja shqiptare Ilira Gashi ka përjetuar një moment të sikletshëm gjatë kalimit në tapetin e kuq.

Gjatë kalimit në tapetin e kuq të ndarjes së cmimeve, ajo është penguar dhe është rrëzuar, por kamerave nuk i ka shpëtuar kjo gjë.

Pasi u rrëzua u ngrit shpejt pa u lënduar, e shfaqur me një fustan të gjelbër, ku dukej shumë bukur.

Ilira është një ndër më të famshmet në tregun muzikor gjerman e zviceran.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...