Këngëtarja shqiptare rrëzohet gjatë kalimit në tapetin e kuq

277

Në ceremoninë e ndarjes së cmimeve në Gjermani “BUNTE New Faces Award”, këngëtarja shqiptare Ilira Gashi ka përjetuar një moment të sikletshëm gjatë kalimit në tapetin e kuq.

PUBLICITET

Gjatë kalimit në tapetin e kuq të ndarjes së cmimeve, ajo është penguar dhe është rrëzuar, por kamerave nuk i ka shpëtuar kjo gjë.

Pasi u rrëzua u ngrit shpejt pa u lënduar, e shfaqur me një fustan të gjelbër, ku dukej shumë bukur.

Ilira është një ndër më të famshmet në tregun muzikor gjerman e zviceran.

PUBLICITET