Gruaja lindë fëmijën e 6-të, ja pse babai kur sheh foshnjën fillon të bërtasë papritur

Një çift prindërish të rinj vendosën të presin deri në lindjen e fëmijës së tyre për të zbuluar gjininë.

Ata kishin 5 vjaza edhe po prisnin fëmijën e tyre të gjashtë, por e lanë surprise gjinine e fëmijës. Doktori zbuloi reagimin e babait në seksin e foshnjës.

Ai fillon të bërtasë kur më në fund e mëson gjinine e fëmijës së tij. “Oh Zot tim!” Ai vazhdon të bërtas vazhdimisht.

Doktori i thotë atij të ulet dhe të qetësohet, sepse ai mund të trembë të gjithë të tjerët në dhomë. Ky fëmijë ishte i gjashti për këtë çift dhe pas pesë vajzash ata u bënë me djalë.

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...