Dajana Shabanit i zgjidhet fustani para djalit muskuloz

I ftuar në “Casa de los 3s”, ishte Etion Reçi, djali muskuloz i apasionuar pas driftit të makinave e që prej vitesh është marrë me gara të çmendura. Gjatë emisionit Etioni u vendos në siklet nga Dajana Shabani së cilës iu zgjidh fustanit.

“Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty më zgjidhet fustani. Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla”, u shpreh Dajana.

“Çudi se unë kur të pashë thashë mashallah, nuk të mora në mësysh”, tha Etioni.

Pas këtij momenti Zogu i Tiranës iu afrua Dajanës dhe e ndihmoi të lidhte fustanin. “Kapeni me dorë se ma hani në mësysh”, u shpreh Zogu.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...