Dajana Shabanit i zgjidhet fustani para djalit muskuloz

289

I ftuar në “Casa de los 3s”, ishte Etion Reçi, djali muskuloz i apasionuar pas driftit të makinave e që prej vitesh është marrë me gara të çmendura. Gjatë emisionit Etioni u vendos në siklet nga Dajana Shabani së cilës iu zgjidh fustanit.

“Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty më zgjidhet fustani. Ma beso nuk është me qëllim. Të shoh si vëlla”, u shpreh Dajana.

“Çudi se unë kur të pashë thashë mashallah, nuk të mora në mësysh”, tha Etioni.

Pas këtij momenti Zogu i Tiranës iu afrua Dajanës dhe e ndihmoi të lidhte fustanin. “Kapeni me dorë se ma hani në mësysh”, u shpreh Zogu.

Lexo edhe:   “Ç’i ke këto flokë”, ja përgjigja epike e Bojken Lakos