Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, përplasen tre makina

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Fushë-krujë – Milot.

Raportohet se tre makina janë përplasur mes tyre, teksa flitet edhe për të lënduar.

 

Paraprakisht thuhet se shkak i kasidentit ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po ecte një nga automjetet.

 

Të paktën tre persona kanë mbetur të lënduar dhe janë transportuar për në Spitalin e Traumës.

noa

TE TJERA

spot_img