HYRJELAJMESHOWBIZU nda nga bashkëshorti dhe nisi jetën e re, aktorja jep lajmin...

U nda nga bashkëshorti dhe nisi jetën e re, aktorja jep lajmin e bukur dhe te gëzueshëm

Pas ndarjes nga bashkshorti dhe deklarates se divorcit gati 3 vite martese vjen nje lajm i mire per Rudinen.

Pasi keto dite ajo i ka pasur me te veshtirat ne jeten e saj dhe kurre nuk i mendonte se do ndodhte keshtu.

Ditën e sotme aktorja Rudina Dembacaj ka ndare nje lajm të ri me ndjekësit e saj duke treguar se së shpejti do te hap nje lokal të ri në qender te Tiranës duke ndarë ftesat e hapjes se inaugurimit miqeve te saj.

Shpresojme dite me te mira per aktoren e talentuar.

TE TJERA

spot_img