La 50 vjeçarin, “bomba” britanike me të dashur të ri: “Më mirë të vogël dhe të lezetshëm”!

406

Chloe Khan ka shokuar të gjithë ndjekësit në Instagram.

- PUBLICITET -

 

Pasi u nda nga i dashuri 50 vjeçar i cili i bërtiti në fytyrë pa asnjë arsye, 27 vjeçarja duket se ka gjetur një të dashur të ri, megjithëse ende nuk është e sigurt nëse po bën shaka apo e ka seriozisht.

 

“Bomba” e Celebrity Big Brother ka postuar një foto me një burrë tepër të shkurtër ku shkruan: “I dashur i ri. U lodha nga ujku i madh i keq. Më mirë të dashur të vogël e të lezetshëm!”

 

- PUBLICITET -