PO RIPARONTE LINJËN ELEKTRIKE, 63-VJEÇARI RRËZOHET ME SHTYLLËN DHE HUMB JETËN

235

Një 63-vjeçar nga Gjirokastra ka ndërruar jetë teksa po riparonte një linjë elektrike në fshatin Lliar.

Pasi u rrëzua së bashku me shtyllën, Mariglen Lekgjika gjeti vdekjen.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur detajet e vdekjes.