Njihuni me vogëlushen gazmore që flet në telefon me shoqen imagjinare (VIDEO)

Daisy Healy është vogëlushja që do t’ju bëjë të qeshni pas një dite të lodhshme.

Vajza 3-vjeçare flet në telefon me shoqen imagjinare.

Ajo pëlqen të flasë në telefon gjatë gjithë ditës, deri në momentin që ia marrin prindërit.

“A e di se ku do të shkoj, do të shkoj në park, babai do të më bëjë foto”, është shprehur vogëlushja.

Ajo nuk flet vetëm zë por dhe me mimika e duar, duke komentuar çdo fjalë.

TE TJERA