Hygerta Sako zbulon sekretin e linjave trupore pas të 40-ave: Kam dy vjet që…

223

Hygerta Sako pak muaj më parë mbushi 42 vjeç, por sërish me linjat e saj perfekte trupore duket si në të njëzetat.

E ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, Hygerta zbuloi se në ndihmë i ka ardhur dieta sipas grupit të gjakut.

Moderatorja theksoi se kjo dietë e ka ndihmuar të humb edhe kilogramët e padëshiruar.

“Kisha dëgjuar për ditën e grupit të gjakut dhe e kisha vënë re që ushqime të caktuara i tresja shumë mirë dhe nuk vendosja peshë. U mundova të konsumoj vetëm ato ushqime që sipas dietës unë i tres mjaft mirë. Zëvendësova bukën me bukë integrale. Unë ushqehem mjaftueshëm, por me ushqime që nuk më vënë dhjam. Kam dy vjet që e mbaj në të njëjtin stad“, tregoi Hygerta.