Angela Martini paska qenë e lidhur me burrin e Kim Kardashian dhe nuk e paskemi ditur!

541

Në vitin 2011, modelja e njohur Angela Martini u përfol për një lidhje me partnerin aktual të Kim Kardashian, Kanye West.

PUBLICITET

 

Asokohe, Angela i mohoi këto lajme duke u shprehur se s’kishte asgjë mes tyre, mirëpo sonte në emisionin “Soiree” ka konfirmuaar gjithçka.

 

“Meqë ti nuk e ke problem t’i thuash që ke pasur, ke patur diçka me Kanye West?”, e pyeti moderatorja Jonida Shehu. “Po. A të thashë që nuk e kam problem me të thënë?”- tha Angela duke qeshur.

PUBLICITET