Ra me këmbë përpjetë në pistën e vallëzimit, prezantuesja shqiptare ‘lë nam’ në mes të skenës

416

Prezantuesja Stela Kotri një nga konkurrentet pjesëmarrëse në edicionin e këtij viti në ‘Dance WIth Me Albania’ gjatë spektaklit, është përballur me një in cident.

Teksa po bëhej hyrja dhe çifti po prezantohej me publikun, prezantuesja është rrëz uar por shumë shpejt partneri i saj në vallzim, Valer Kolnikaj, e ka ndihuar.

Vetë Stela, e ka marrë me shumë sportivitet madje ka qënë ajo që ka publikuar videon e momentin epik.

‘Dhe mbremja e djeshme nisi ashtu sic duhet me nje prezantim spektakolar. Valer Kolnikaj pasi me le te bie si zonje,te pakten me ringrite me dinjitet’, shkruan prezantuesja në Instagram bashkangjitur videos.