Prapë shi? Zbuloni si do jetë moti nesër

Më në fund moti po normalizohet pak. Edhe dita e nesërme do të shoqërohet nga kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë territorin, më të theksuara në zonat lindore.

Kjo situatë atmosferike do të na shoqërojë edhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie në orët e mëngjesit deri në -1°C në zonat malore po ashtu mesdita ka sjell rënie të tyre ku maksimumi në rang vendi ka arritur deri në 22°C. Era vijon e lehtë, me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi verilindor-lindor, ndërsa në det do të gjenerohet dallgëzim i ulët.

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,   ish-banori i...

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...