‘Kuptimi i jetës time’, Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë së bijës në 8 vjetor

213

Për këngëtaren e njohur Aurela Gaçe sot është një ditë shumë e veçantë. E vogla e saj Grace feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 8 vjeç dhe e ëma e ka uruar publikisht.

PUBLICITET

Aurela ka publikuar një foto pranë të bijës në profilin e Instagramit dhe ka zgjedhur për të fjalë shumë të bukura dashurie. “8 vjet me ty pasuria ime. Edhe 100 vite te kesh o kuptimi i jetes time. Grace #Greis #8vjec #Hiriiperendise“, ka shkruar këngëtarja krahas fotos së postuar.

Aurela është shumë e lidhur me të bijën, e cila ka marrë shumë nga ajo. Janë të shumta rastet kur artistja publikon foto ose video pranë Grace.

PUBLICITET