HYRJELAJMESHOWBIZFOTO/ Motra e futbollistit shqiptar do t’ju lërë pa mend

FOTO/ Motra e futbollistit shqiptar do t’ju lërë pa mend

Pothuajse në çdo ndeshje përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të ndiqet direkt nga një tifoze super seksi.

Është motra portierit të përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muriç, Amra Muriç.

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj në “Instagram” me ndonjë foto tërheqëse.

Padyshim që prezenca e saj nëpër stadiumet, kur luan kombëtarja e Kosovës, i ka dhënë hijeshi edhe më të madhe ndeshjes.

Ndërsa vëllai i saj, Arijaneti, përveç Kosovës, mbron ngjyrat e skuadrës së Nottingham Forest, ku është i huazuar nga Manchester City.

TE TJERA

spot_img