Zbulohet kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit, publikohet FOTO nga Dubai

Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai, nga ku po poston vazhdimisht foto e video, që kanë tërhequr shumë vëmendjen. Ky udhëtim i modeles ka ngritur edhe shumë aludime se kush e shoqëron atë.

Kështu Oriola ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet duke pozuar me një burrë të panjohur dhe shkruan me humor: “Me të dashurin tim misterioz”.

Në fakt modelja ndodhet në Dubai në shoqërinë e motrës dhe mikeshave.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img