Sarp nuk është më ai që njihni, shpërfytyrimi i aktorit trondit fansat

801

Çagatay Ulusoy është bërë pjesë e një projekti të ri, për të cilin “është ushqyer mirë”. Aktori i njohur për rolin Sarp-it në serialin “I infiltruari” i ka tronditur të gjitë fansat me ndryshimet e tij të fundit.

PUBLICITET

 

29-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e mediave turke me një foto nga shesh xhirimet. Shtimi në peshë u ka rënë në sy të gjithëve dhe ka bërë që të gjithë fansat të reagojnë duke thënë se nuk janë në gjendje ta njohin.

 

Fansat janë shokuar kur kanë parë këtë ndryshim të Sarpit në Kirklareli, qyteti ku po xhirohet filmi i ri. Edhe pse fansat nuk e kanë pëlqyer aspak ndryshimin drastik në trupin e Sarp-it, thuhet se aktori ka ndryshuar pikërisht për rolin që do luajë në filmin e ri: “Pesha nuk i shkon fare. Duhet të dobësohet menjëherë”, – shkruhet në komentet e tyre.

PUBLICITET