E ëma nuk e puthi para se të shkonte në punë, reagimi epik i vogëlushit bën xhiron e rrjetit

325

2-vjeçari, Aleksandër Simos nga Florida është zemëruar shumë, pasi e ëma e tij ka shkuar në punë, pa e puthur. Reagimi i vogëlushit është epik. Atij i duket e pabesueshme dhe është tejet i indinjuar me këtë veprim të së ëmës.

PUBLICITET

 

Videoja e xhiruar nga i ati është bërë virale, në internet. Shumë shpejt, videoja bëri xhiron e rrjetit. Komentuesve online i është dukur tejet për të qeshur indinjimi i 2-vjeçarit.

 

Edhe pse vogëlushi nuk i shqipton ende mirë fjalët, mimikat dhe toni i inatosur i zërit e shprehin më së miri zemërimin e tij ndaj së emës që harroi ta puthte.

PUBLICITET