“180 mijë euro për 8 minuta”, shtanget Ardit Gjebrea, nxjerr mesazhin e fortë për pronarin e këtij portali

1233

Emri i Ardit Gjebreas doli nje dite me pare ne lajmet roze ku u tha se kompozitori, kengetari, kengetari dhe prezantuesi i njohur do të shtojë në llogarinë e tij plot 180 mijë euro për 3 këngë që zgjasin 8 minuta.

- PUBLICITET -

 

Me pak fjalë, reth 40 milionë në minutë, shkruante Syri.

 

Për këtë shifër marramendëse, ka reaguar vetë Arditi duke përgënjeshtruar lajmin.

 

“Hajde hajde po ku e gjetëtkët mo??? Mos e merrni në qafë pronarin tuaj me thashetheme se edhe e njoh, mund edhe të më telefononte dhe të shkruanit një lajm të saktë, por për fat të keq është një gënjeshtër e madhe nga ato që për fat të keq nuk ndodhin.”- shkruan Arditi në Instagram.

- PUBLICITET -