LAJM I FUNDIT VIDEO / Të shtëna në afërsi të stacionit elektrik

1388

LEZHË-Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në qytetin e Lezhës, në vendin e njohur si “Stacioni Elektrik”.

PUBLICITET

Policia e Shtetit është duke zhvilluar një operacion në këtë zonë për të arrestuar një person që është i shpallur në kërkim.

Ende nuk dihen detajet dhe rrethanat e ngjarjes.

PUBLICITET