HYRJELAJMESHOWBIZStresi zbulon arsyen e sherrit me Ledrin

Stresi zbulon arsyen e sherrit me Ledrin

Dikur Stresi dhe Ledri ishin miq të mirë e madje shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo më vonë raportet mes tyre u përkeqësuan dhe pati kunja publike.

 

Pas disa vitesh, Ledri dhe Stresi i rregulluan marrëdhëniet dhe kanë nisur të flasin sërish. Së fundmi në një intervistë për “Prive”, Stresi ka treguar se arsyeja e prishjes së raporteve mes tyre ka qenë një hatërmbetje.

 

“Unë nuk e kam sharë Ledrin. Mes shokëve ka hatërmbetje por unë asnjëherë nuk i kam kaluar limitet. Kam karakter të fortë. Kemi raport shumë të mirë prej fillimit, janë divergjencat mirëpo jemi shumë mirë bashkë”, u shpreh Stresi.

TE TJERA

spot_img