I mbani mend keto sandalet? Çmimi i tyre sot do t’iu lej pa fjale

343

Sandalet që të gjithë i kemi patur dikur, po kthehen në industrinë e modës nga një markat botërore dhe shumë të famshme.

Këto sandale, me të cilat janë rritur shumë fëmijë tane, tani me po kthehen përsëri ne mode, por kësaj herë nga “Gucci” nje marke shume prestigjoze ne mbare boten. Ja se si duken :

Sandalet e famshme tani mbajnë logon e “Gucci”, ndërsa mbajnë çmimin gati 500 dollarë. A do t’i blinit? Dicka qe dikur ka pas kushtuar shume pak leke, shikoni se sa kushton sot, per tu habitur.

Lexo edhe:   U kap ‘mat’ në Sarandë me Atdheun, Antonela bën reagimin që nuk pritej