Rikthehet Flori Mumajesi: Këngën e re do e dëgjojmë në të gjitha dasmat

Pak ditë më parë Flori Mumajesi deklaroi se do të rikthehet dhe pyeti fansat cilën prej këngëve që ka kompozuar duhet të publikojë.

 

Një nga këngët quhej “Thjesht të du” ndërsa tjetra “Mbaroj”. Siç duket fansat kanë votuar më shumë për këngën “Thjesht të du” sepse Flori e ka publikuar sot.

 

Kënga është shumë e ndjerë dhe shoqërohet me një videoklip dasme.

 

“Thjesht të du” është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetë komente pozitive.

 

Pritet që në ditët në vazhdim Flori të publikojë edhe “Mbaroj”.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...