Rikthehet Flori Mumajesi: Këngën e re do e dëgjojmë në të gjitha dasmat

321

Pak ditë më parë Flori Mumajesi deklaroi se do të rikthehet dhe pyeti fansat cilën prej këngëve që ka kompozuar duhet të publikojë.

PUBLICITET

 

Një nga këngët quhej “Thjesht të du” ndërsa tjetra “Mbaroj”. Siç duket fansat kanë votuar më shumë për këngën “Thjesht të du” sepse Flori e ka publikuar sot.

 

Kënga është shumë e ndjerë dhe shoqërohet me një videoklip dasme.

 

“Thjesht të du” është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetë komente pozitive.

 

Pritet që në ditët në vazhdim Flori të publikojë edhe “Mbaroj”.

PUBLICITET