Nënë për herë të parë, aktorja e njohur zbulon emrin dhe portretin e vogëlushes

234

Pak javë më parë aktorja e njohur e serialit “Pretty little Liars”, Shay Mitchell dhe i shoqi Matte Babel, u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Lajmin e bukur e dha vetë aktorja me anë të një postimi në rrjete sociale.

 

Vogëlushja erdhi në jetë pas 33 orësh dhe videon e lindjes aktorja e ka publikuar në Youtube. Së fundmi Shay ka zbuluar dhe emrin e aktores për revistën “Vogue”. Ajo i ka vendosur emrin e veçantë Atlas.

 

Po ashtu aktorja ka zbuluar për herë të parë dhe portretin e vogëlushes. Ajo ka pozuar me të në krah për “Vogue”.