HYRJELAJMESHOWBIZNë pritje të ëmbël, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do...

Në pritje të ëmbël, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë

Moderatorja e njohur shqiptare, Vilma Masha, është në pritje të ëmbël.

Lajmi i bukur u bë i ditur një vit pas dasmës. Vilma po përpiqet ta mbajë larg medias këtë periudhë të re të jetës së saj dhe rrallë është fotografuar më barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë, së fundmi moderatorja ka zbuluar për të gjithë gjininë e vajzës. Ajo do të bëhet nënë për herë të parë me një vajzë.

Vilma ka publikuar në Instastoryn e saj foton e një fustani rozë që i kanë dhuruar për beben e saj dhe kështu ka zbuluar gjininë e bebit që do të vijë në jetë.

TE TJERA

spot_img