Këngëtarja shqiptare humb njeriun më të dashur të familjes

375

Dita e djeshme ka qenë ditë zie në familjen e këngëtares së njohur Adelina Tahirit. Nëpërmjet një njoftimi këngëtarja ka njoftuar se njeriu me i dashur i familjes ka ndërruar jetë.

PUBLICITET

 

Dhe bëhet fjalë për gjyshen e këngëtares, të cilën ajo e quan nënë.

PUBLICITET