“I fut luleshtrydhen në gojë”, Iva Aliko përkëdhelet nga Zogu: Më mban me të mira

Iva Aliko është një nga figurat publike më të komentuarat në showbiz. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente provokuesye që rrëmbejnë vemendjen e të gjithëve.

Kujtojmë se Iva Aliko u bë e njohur nga lihja e shumëpërfolur me deputetin kosovar që ishte I martuar dhe linte kokiën pas saj.Me veshje ekstravagante dhe poza seksi në fotot që ajo publikon në rrjetet sociale shpesh shfrenon imagjinatën e çdo mashkulli ku nuk mungojnë dhe komentet pikante nga ana e tyre.

Së fundmi Iva shikohet nën shoqërinë e Zogut të Tiranës, dhe këto momente ajo nuk ka hezituar asnjëherë t’i ndajë edhe me ndjekësit e saj në Instgram.

Iva ka publikuar disa video ku shihet në një nga lokalet e kryeqytetit nën shoqërinë e Zogut të Tiranës, e në një moment teksa ajo shfaqet duke konsumuar ‘shisha’, ai i fut një luleshtrydhe Ivës në gojë. E krahas këtij postimi ajo shkruan:Zogu ime duke më mbajtur me të mira.

Kujtojmë se Iva për vemendje mediatike është e aftë të shkojë përtej kësaj pasi këtë gjë na e ka demostruar më së miri shpesh herë që nga daljet e saj nudo e deri tek momentet intime nga shtrati.

TE TJERA

spot_img