Franceska Jaçe harron të veshë të brendshmet, provokon fansat me fotot e fundit

360

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me format e saj super-seksi. Këtë gjë ka bërë edhe së fundmi me disa foto që ka postuar në Instagram.

Në këtë set fotografik që ka realizuar ajo është shfaqur mjaft provokuese, e veshur me një fustan të gjatë,

të çarë deri në kofshë dhe që të jep idenë që bukuroshja Jaçe nuk ka veshur të brendshme.

Lexo edhe:   Të pasmet e Oriola Marashit teksa ngjit malet “tërbojnë” Instagramin