Po kërcente, Aulona Musta rrëzohet në mes të emisionit

Mbrëmjen e sotme nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën do i shohim në ekranin e Ora News. Mirëpo që në nisje të emisionit pati një incident.

 

Dy moderatoret e nisën emisionin duke kërcyer me këngën “Lulija”, por duke kërcyer Aulona rrëshkiti.

 

Papritur moderatorja u gjend në tokë dhe i kërkoi ndihmë Fatmës.

 

Fatma nisi të qeshte dhe më pas kaloi në publicitet.

TE TJERA