HYRJELAJMESHOWBIZPas kaq shumë kohësh, Xhemi Shehu ndryshon “look” dhe ngjan akoma më...

Pas kaq shumë kohësh, Xhemi Shehu ndryshon “look” dhe ngjan akoma më e ëmbël

rej vitesh është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe padyshim ndër më të bukurat e ekranit shqiptar. Gjithmonë njihet për pamjen e saj natyrale, flokët bjonde dhe një “look” tejet të thjeshtë.

 

Por, ditën e sotme Xhemi ka bërë një ndryshim në pamje që i shkon jashtë mase. Moderatorja ka prerë flokët me baluke dhe look-un e ri na i ka treguar me një foto të postuar në Instagram ku shfaqet krah Arbanës.

 

“Me zemrën time“, është përshkrimi që Xhemi i ka vendosur fotos ndërsa fansat e kanë komplimetuar për këtë zgjedhje.

TE TJERA

spot_img