Loredana takohet me Cristiano Ronaldon, shihni ç’bën ylli i futbollit për të

506

Loredana është shpallur mbrëmjen e djeshme fituese e një çmimi në “MTV Europe Music Awards”.

- PUBLICITET -

 

Teksa po shijonte shfaqjen reperja shqiptare është takuar me futbollistin Cristiano Ronaldo. Cristiano ka pranuar të bëjë një foto me reperen shqiptare dhe Loredana e ka publikuar foton e tyre në Instagram.

 

Loredana fitoi çmimin “Performanca më e mirë zvicerane”. Reperja u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e veshur me të zeza me një look të veçantë.

- PUBLICITET -