Person publik apo i thjeshtë/ U përfol për një lidhje, flet më në fund Anxhela Peristeri

259

Pak javë më parë, në mediat rozë u përfol se këngëtarja Anxhela Peristeri është në një lidhje me një person të famshëm të showbizzit shqiptar.

 

Por së fundmi ne “Shiko kush luan”, këngëtarja me fjalët e saj është përpjekur që të na ngatërrojë, megjithatë ka pranuar diçka.

 

E pyetur nëse dëshiron një lidhje me person publik apo me një person që nuk dëshiron të bëhet i famshëm, ajo zgjodhi këtë të dytë.

 

Por, kur u pyet se si është momentalisht, Anxhela pranoi padashje se është në një lidhje dhe personi që ka në krah nuk dëshiron të bëhet i famshëm.

Lexo edhe:   Bashkë prej 6 vitesh, ja kush është e dashura e “Kuzgunit” në jetën reale