FOTOT/ Super elegante: Gruaja bukuroshe e politikanit shqiptar ‘ngel në klasë’ 20-vjeçaret

624

Lola Haradinaj, është gruaja e nënkryetarit të AAK-së, Daut Haradinaj dhe njihet për mënyrën se si shfaqet pasi ka shumë stil në veshje, duket elegante e madje në pjesën më të madhe të rasteve është me taka.

- PUBLICITET -

 

Lola është gjithmonë e mrekullueshme dhe impresionon me linjat e saj.

 

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve ajo duket si vajzë e re. Madje, shumë femra ia kanë zili, sepse ka arritur ta mbajë veten mjaft mirë.

- PUBLICITET -